Anasayfa Bitkisel Çaylar Brown Mega Plus Kilo Aldırıcı macun
Fırat BATUR Brown Mega Plus Kilo Aldırıcı macun
500 TL üzeri kargo bedava
Satıcı : Fırat BATUR
10
530 TL 600 TL
2 Gün içinde
530 TL 600 TL
Hemen Satın Al
Teslimat Seçenekleri
Standart Teslimat (Ücretsiz) Hafta İçi Hergün Saat:10.00 Kargoya verilir
Aras Kargo
PTT Kargo

Ürün Açıklaması

ICINDEKILER:
Harnup Pekmezi(Carob Syrupi),Keciboynuzu %5(Carob),Polen %5(BeePallen),Ginseng,(Panax ginseng), B12,Hindistan Cevizi (Cocos nacifera),Tarcin(Cinnamomum Verum),Anason (Pimpinela anisum),Isirgan tohumu (Urticourens),Corek otu (Migella sativa),Karanfil,(Carnation),Kebabiye (Fructuscubabae),Meyan Kokü (Giycyrrhiza glabra),Zencefil.(Zingiber Officinale).AnSutū,(Royal jelty).

KULLANIM: (2 Adet Yarım kiloluk) Sabah ve Akşam aç karınla yemeklerden 30 dk. önce 1 tatlı kaşığı  tüketilmesi tavsiye edilir.  

ŞİRAZ ÖZÜ: Akşam yemeğinden 30 dk. sonra tok karınla 1 yemek kaşığı tüketilmesi  tavsiye edilir.

  • Zayıf ve yorgun bedenlerin normal standartlarına ulaşması için yapılmış doğal olan bir karışımdır.  Kansızlığı giderir, Hücre yenileyici özeliğe sahiptir,  Kilo alınmasına yardımcı olan, kemik gelişimi düzenleyici, bedensel yorgunluğu azaltıcı, vücudun ihtiyacı olan vitamin, protein ve minareleri tamamlayıcı bitkisel bir takviyedir. 

 b6030127

×

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikler

Renk Koyu Mor
Materyal TPE
Garanti Tipi 0thalatç1 Garantili
Garanti Süresi 2 Y1l
Bluetooth Yok
Vücut Kitle İndeksi Ölçümü Yok
Bazal Metabolizma Hızı Ölçümü Yok
Pil Göstergesi Yok
LCD Ekran Yok
Uygulama Üzerinden Kontrol Yok
Vücut Su Oranı Ölçümü Yok
Daha Fazla Gör

Benzer Ürünler

Şikayet Et

Şikayet Et:

  • Şirket, herhangi bir ürün veya hizmet satışı yapmamaktadır. Tarafınızca satın alınan ürünler, Şirket tarafından değil, Satıcılar tarafından satışa sunulmaktadır ve satın almanız halinde tarafınıza Satıcılar tarafından gönderilmektedir. Şirket Satıcılarla Alıcıları bir araya getiren bir platformdur.
  • tic.icu üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsinizt
  • tic.icu üzerinden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde, Şirket güvenliğiniz için her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.
  • Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür.
  • Güvenlik amacıyla Tic.icu üzerinden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Şirket, kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.
  • Kart bilgileriniz Şirket tarafından saklanmadığınızdan kartınız Şirket’ten kaynaklanan bir sebeple bilginiz dışında kullanılamaz.
  • Şirket’in, Satıcı ve/veya Ödeme Hizmet Sağlayıcıların sakladığı/saklayacağı bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure:

  • 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.
  • Tic.icu üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirmenizi sağlayabilir.
Giriş Yap
00 : 00

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. “Üye ol” veya “Sosyal Hesap” butonlarından birine basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.