Anasayfa Bitkisel Çaylar Brown Tea
Fırat BATUR Brown Tea
500 TL üzeri kargo bedava
Satıcı : Fırat BATUR
10
500 TL 600 TL
2 Gün içinde
500 TL 600 TL
Hemen Satın Al
Teslimat Seçenekleri
Standart Teslimat (Ücretsiz) Hafta İçi Hergün Saat:10.00 Kargoya verilir
Aras Kargo
PTT Kargo

Ürün Açıklaması

Brown Tea, organik ve sağlıklı bitkilerin özünden elde edilerek yapılmış bir çaydır. Hiçbir katkı malzemesi bulunmamaktadır. Kullanımı, sabahları 1 su bardağına ilk kullanımda 3 gün için bir çay kaşığı, sonraki günlerde 1 tatlı kaşığı ekleyerek karıştırmaktır. İçinde hibiskus, biberiye, funda, sandoloz sakızı, kitre, tarçın, lohusa şekeri, mate, kuşburnu, yeşil çay, sinameki, maca, kinoa tohumu ve chia tohumu gibi bitkiler bulunur. Ancak, unutmayın ki takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez ve ilaç değildir. Hamilelik ve emzirme döneminde veya hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuzla konuşun. Brown Tea, kilo kontrol metodu olarak ergonomik ve kilo kontrol için tasarlanmış bir gıda takviyesidir.

Brown Tea Hazırlanışı
Evet, Brown Tea 45 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 45 ölçek bulunur. Kullanım şekli olarak sabahları 1 su bardağına ilk 3 gün için bir çay kaşığı, daha sonraki günler için 1 tatlı kaşığı ilave edilerek karıştırılır ve suda çözülür. En iyi sonuçlar için sabah yemekten yaklaşık 30 dakika önce aç karnına içilmelidir.
Ayrıca Kullanım Videosunu izleyebilirsiniz.

İçindekiler
Brown Tea, hibüsküs,biberiye,funda,tarçın,mate yaprağı, kuşburnu,yeşil çay, chia tohumu, kişniş,kiraz sapı,mısır püskülü, keten tohumu,rezene,matcha gibi bitkisel özlerden oluşan bir proteinli bitkisel form çayıdır.

Bu ürün, bünye dostu olarak tasarlanmıştır ve kilo kontrolünü kolaylaştırmak amacıyla kullanılabilir

Bilgilendirme.
Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın..

Evet, Brown Tea kilo kontrol metodu olarak kullanılabilir ve içeriğinde yer alan bitkisel özler, metabolizmayı hızlandırarak kilo kontrolüne yardımcı olabilir.

 bwt-t0111

×

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikler

Renk Koyu Mor
Materyal TPE
Garanti Tipi 0thalatç1 Garantili
Garanti Süresi 2 Y1l
Bluetooth Yok
Vücut Kitle İndeksi Ölçümü Yok
Bazal Metabolizma Hızı Ölçümü Yok
Pil Göstergesi Yok
LCD Ekran Yok
Uygulama Üzerinden Kontrol Yok
Vücut Su Oranı Ölçümü Yok
Daha Fazla Gör

Benzer Ürünler

Şikayet Et

Şikayet Et:

  • Şirket, herhangi bir ürün veya hizmet satışı yapmamaktadır. Tarafınızca satın alınan ürünler, Şirket tarafından değil, Satıcılar tarafından satışa sunulmaktadır ve satın almanız halinde tarafınıza Satıcılar tarafından gönderilmektedir. Şirket Satıcılarla Alıcıları bir araya getiren bir platformdur.
  • tic.icu üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsinizt
  • tic.icu üzerinden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde, Şirket güvenliğiniz için her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.
  • Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür.
  • Güvenlik amacıyla Tic.icu üzerinden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Şirket, kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.
  • Kart bilgileriniz Şirket tarafından saklanmadığınızdan kartınız Şirket’ten kaynaklanan bir sebeple bilginiz dışında kullanılamaz.
  • Şirket’in, Satıcı ve/veya Ödeme Hizmet Sağlayıcıların sakladığı/saklayacağı bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure:

  • 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.
  • Tic.icu üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirmenizi sağlayabilir.
Giriş Yap
00 : 00

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. “Üye ol” veya “Sosyal Hesap” butonlarından birine basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.