Anasayfa BİTKİSEL MACUNLAR KARA MÜRVER PROPOLİS MACUN
Fırat BATUR KARA MÜRVER PROPOLİS MACUN
500 TL üzeri kargo bedava
Satıcı : Fırat BATUR
10
200 TL 250 TL
2 Gün içinde
200 TL 250 TL
Hemen Satın Al
Teslimat Seçenekleri
Standart Teslimat (Ücretsiz) Hafta İçi Hergün Saat:10.00 Kargoya verilir
Aras Kargo
PTT Kargo

Ürün Açıklaması

KARA MÜR VER PROPOLİS MACUNUN

İçindekiler : Zencefil Ekstraktli Macun , Cam bali, Kara Mürver Ekstrakti, Zencefil Ekstrakti,  Ekinezya, Propolisekstrakti,,Polen, Üdi Hindi, Acibadem, Zencefil Kökü,KusburnuMeyvesi, Okaliptus Yapraği, Zerdacal,Meyan Kökü, Tarcin, HatmiÇiceği, Ihlamur Yapraği ,  Bamya Çiçeği, Havlican, Isigan Tohumu, Karanfil , Okaliptus yaği, Nane yaği, Çörek Otu, Günlük, Andiz Pekmezi, Dutpekmezi, Seker (Pancar Sekeri) Keciboynuzu, Kebabiye. 

Kullanımı :  Sabah ve Aksam olmak üzere günde 2 defa 1 tatlı kasığı Kara mürver  Propolis  Macunu tüketmeniz yeterlidir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Kullanmadan önce karıştırmanız tavsiye edilir. Tavsiye   Edilen Tüketim Tarihi (TETT),Parti Seri No(PSN), Ambalaj üzerindedir.

Faydaları Nelerdir

Bağışıklık sistemini güçlendirerek grip tedavisinde etkili olabilir. Kişinin gribe yakalanmasını riskini azaltabilir veya hastalığa yakalandıktan sonra hastalığın süresini kısaltabilir.

Soğuk algınlığına yakalanma riskini ve süresini azaltabilir

Kara mürver içeriğindeki bir madde sayesinde vücudun kolesterolü emmesini engelleyerek özellikle kötü kolesterol olarak bilinen LDL düzeylerinde azalmalar sağlayabilir. Bu sayede kalp ve damar sağlığını koruyucu, kardiyovasküler hastalıklar görülme riskini azaltıcı etkileri olabilir

Antioksidanlar vücut hücrelerinin sağlığı kötüleştirici ve kanser yapıcı etkilere sahip olan maddelerden temizlenmesini sağlar. Kara mürver diğer birçok meyveye oranla daha daha yüksek miktarda antioksidan içerir. Bu antioksidan içeriği sayesinde kanser gelişme riskini azaltabilir.

Kara mürver içeriğinde bulunan bir madde sayesinde kişide kalp hastalığı görülme riskini azaltabilir.

Kandaki şeker miktarının kontrol edilmesine katkı sağlayabilir. Kan şekerini düzenleyici etkisi sayesinde diyabet görülme riskini azaltabilir

Kara mürver bitkisinin çiçekleri öksürük, bronşit, astım gibi solunum yolu hastalıklarında iyileşmeler sağlayabilir.

Özellikle yaşlılık döneminde görülen alzheimer hastalığı riskini azaltabilir.

Diş ağrısı, boğaz ağrısına iyi gelmesi nedeniyle ağrı kesici özellikleri olabilir.

Kara mürver iyi bir antidepresan aktivite gösterebilir

Boşaltım ve sindirim sistemine bazı iyileştirici etkileri olabilir. Böbreklerden su atımını destekleyen kara mürver in diüretik ve laksatif etkileri bulunabilir8999Z

×

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikler

Daha Fazla Gör

Benzer Ürünler

Şikayet Et

Şikayet Et:

  • Şirket, herhangi bir ürün veya hizmet satışı yapmamaktadır. Tarafınızca satın alınan ürünler, Şirket tarafından değil, Satıcılar tarafından satışa sunulmaktadır ve satın almanız halinde tarafınıza Satıcılar tarafından gönderilmektedir. Şirket Satıcılarla Alıcıları bir araya getiren bir platformdur.
  • tic.icu üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsinizt
  • tic.icu üzerinden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde, Şirket güvenliğiniz için her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.
  • Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür.
  • Güvenlik amacıyla Tic.icu üzerinden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Şirket, kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.
  • Kart bilgileriniz Şirket tarafından saklanmadığınızdan kartınız Şirket’ten kaynaklanan bir sebeple bilginiz dışında kullanılamaz.
  • Şirket’in, Satıcı ve/veya Ödeme Hizmet Sağlayıcıların sakladığı/saklayacağı bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure:

  • 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.
  • Tic.icu üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirmenizi sağlayabilir.
Giriş Yap
00 : 00

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. “Üye ol” veya “Sosyal Hesap” butonlarından birine basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.