Anasayfa BİTKİSEL MACUNLAR KIDS ÇOCUK MACUN
Fırat BATUR KIDS ÇOCUK MACUN
500 TL üzeri kargo bedava
Satıcı : Fırat BATUR
10
200 TL 250 TL
2 Gün içinde
200 TL 250 TL
Hemen Satın Al
Teslimat Seçenekleri
Standart Teslimat (Ücretsiz) Hafta İçi Hergün Saat:10.00 Kargoya verilir
Aras Kargo
PTT Kargo

Ürün Açıklaması

KIDS ÇOCUK  MACUNU

İçindekiler :  Çam bali,  Zencefil Ekstrati, Ari sütü, Ekinezya, Propolis Ekstrati, Kara Mürver  Ekstratı, Polen, Üdi Hindi, Keçiboynuzu Unu,Acubadem,Zencefil Kökü, Kusburnu Meyvesi, Okaliptus Yapraği, Zerdeçal, Meyan Kökü, Tarçın, Hatmi Çiçeği, Ihlamur Yaprağı,Bamya çiceği, Havlıcan, Isırgan Tohumu, Karanfil, Çörekotu, Günlük, Andiz Pekmezi ,Dut Pekmezi, Seker (Pancar Sekeri),Keçiboynuzu Pekmezi,Kebabiye.
Kullanımı :   Sabah ve Aksam olmak üzere günde 2 defa 1  tatlı kasığı  Kıds  Çocuk Macunu tüketmeniz yeterlidir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Kullanmadan önce karıştırmanız tavsiye edilir. Tavsiye   Edilen Tüketim Tarihi (TETT),Parti Seri No(PSN), Ambalaj üzerindedir.

Faydaları Nelerdir?

Arı sütü, Propolis ,Kara mürver, Polen , Ekinezya  ve çeşitli bitkilerle harman edilmiş,

içerisinde demir, çinko, ve birçok vitamin bulunduran,

çocukların gelişimi ve bağışıklığına destek olan,

çocuklarınıza çocuk vitamini

gibi verebileceğiniz çok lezzetli bir macundur.8999V

×

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikler

Daha Fazla Gör

Benzer Ürünler

Şikayet Et

Şikayet Et:

  • Şirket, herhangi bir ürün veya hizmet satışı yapmamaktadır. Tarafınızca satın alınan ürünler, Şirket tarafından değil, Satıcılar tarafından satışa sunulmaktadır ve satın almanız halinde tarafınıza Satıcılar tarafından gönderilmektedir. Şirket Satıcılarla Alıcıları bir araya getiren bir platformdur.
  • tic.icu üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsinizt
  • tic.icu üzerinden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde, Şirket güvenliğiniz için her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.
  • Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür.
  • Güvenlik amacıyla Tic.icu üzerinden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Şirket, kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.
  • Kart bilgileriniz Şirket tarafından saklanmadığınızdan kartınız Şirket’ten kaynaklanan bir sebeple bilginiz dışında kullanılamaz.
  • Şirket’in, Satıcı ve/veya Ödeme Hizmet Sağlayıcıların sakladığı/saklayacağı bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure:

  • 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.
  • Tic.icu üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirmenizi sağlayabilir.
Giriş Yap
00 : 00

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. “Üye ol” veya “Sosyal Hesap” butonlarından birine basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.