Anasayfa BİTKİSEL MACUNLAR KOZALAK MACUN
Fırat BATUR KOZALAK MACUN
500 TL üzeri kargo bedava
Satıcı : Fırat BATUR
10
200 TL 250 TL
2 Gün içinde
200 TL 250 TL
Hemen Satın Al
Teslimat Seçenekleri
Standart Teslimat (Ücretsiz) Hafta İçi Hergün Saat:10.00 Kargoya verilir
Aras Kargo
PTT Kargo

Ürün Açıklaması

KOZALAK MACUNU

İçindekiler: Kozalak Surubu, Kozalak Pekmezi, Ekinezya, Propolisekstrakti,Polen,Ūdi Hindi, Acibadem,Zencefil Kökü,Kusburnu Meyvesi,Okaliptus Yapraği,Zerdacal,Meyan Kökü, Tarçın, Hatmi Çiçeği.IhlamurYapragi Bamya Ciceği,Havlican,Isigan Tohumu,Karanfil, Okaliptus yaği .Nane yaği.  Cörek Otu, Günlük, Andiz Pekmezi, Dut pekmezi. Keciboynuzu, Kebabiye. 
Kullanımı : Sabah ve Aksam olmak üzere günde 2 defa 1 tatli kasiği Kozalak Macunu tüketmeniz yeterlidir.
Serin ve kuru yerde muhafaza edeniz. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT),Parti Seri No(PSN), Ambalaj üzerindedir.

Faydaları Nelerdir?

İçerisinde bulunan pinenler sayesinde tıkanmış kalp damarlarının açılmasına yardımcı olur.

Kan basıncının düzenlenmesini sağlar.

Kan akış hızının artış göstermesine yardımcı olur.

Zararlı maddelerin vücutta birikmiş kalıntılarının daha kolay atılmasına yardımcı olur.

Hücre içlerinde biriken zararlı atık ve plakların temizlenmesini sağlar.

Öksürük ve nefes darlığı gibi hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur.

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Sigara kullanımı sonrasında biriken katranın atılmasına destek verir.

Düzenli kullanımda sigara bırakma isteğini artırır.

Kozalak macununu şeker hastaları kullanabilir mi sorusuna ise evet kullanabilir şeklinde yanıt vermek mümkündür. Şeker hastalarına özel olarak üretilen kozalak macunu bulunmaktadır.8999y

×

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikler

Daha Fazla Gör

Benzer Ürünler

Şikayet Et

Şikayet Et:

  • Şirket, herhangi bir ürün veya hizmet satışı yapmamaktadır. Tarafınızca satın alınan ürünler, Şirket tarafından değil, Satıcılar tarafından satışa sunulmaktadır ve satın almanız halinde tarafınıza Satıcılar tarafından gönderilmektedir. Şirket Satıcılarla Alıcıları bir araya getiren bir platformdur.
  • tic.icu üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsinizt
  • tic.icu üzerinden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde, Şirket güvenliğiniz için her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.
  • Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür.
  • Güvenlik amacıyla Tic.icu üzerinden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Şirket, kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.
  • Kart bilgileriniz Şirket tarafından saklanmadığınızdan kartınız Şirket’ten kaynaklanan bir sebeple bilginiz dışında kullanılamaz.
  • Şirket’in, Satıcı ve/veya Ödeme Hizmet Sağlayıcıların sakladığı/saklayacağı bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure:

  • 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.
  • Tic.icu üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirmenizi sağlayabilir.
Giriş Yap
00 : 00

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. “Üye ol” veya “Sosyal Hesap” butonlarından birine basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.