İl Bazında Kişi Başına Düşen E-Ticaret Harcamaları klh kjh kjh kjh gkjh

İÇİNDEKİLER

Kadınlar İçin Lifestyle Moda Kombini

 

Günümüzde kadın modasında oldukça fazla seçenek yer alıyor. Tüm bu alternatifler ise bazen seçim yapmayı daha zor hale getiriyor. Peki, günlük hayatta hem şık hem de rahat kıyafetler giymek çok mu zor? Tabii değil. Hadi gelin birlikte günlük hayatta uyarlaması kolay stil önerilerine göz atalım.

Temel Parçalar ile Modayı Yakalamak

Günlük hayatta şık giyinmek hepimizin istediği ama yaşam zorluklarından ötürü bazen vazgeçtiğimiz bir konu. Aslında temel birkaç parça ile komini kurtarmak mümkün. Basic bir tişört, bir jean pantolon veya bir gömlek birçok farklı parça ile kombilenebilir. Bu nedenle dolapta bulundurmakta ve günlük hayatta farklı kombinlerde kullanmakta fayda var. Mesela bir mom jeans üzerine hızlıca bir beyaz basic tişört geçirmek mümkün. Altına bir de spor ayakkabı giyildiğinde hem oldukça rahat hem de minimal şık bir görünüm elde etmek mümkün. Üstelik akşam olunca yemek öncesi ayakkabı değişikliği ile hızlıca şıklığı artırmak da mümkün.

Şık Gömlek Kombinleri ile İddialı Olmak

Gömlek günlük stil için oldukça uygun olmakla beraber profesyonel hayatta da en çok tercih edilen parçalardan birisi. Bu nedenle bir gömleği hızlıca chino pantolon ve rahat bir ayakkabıyla kobinlemek kurtarıcı olacaktır. Böylece hem oldukça şık hem de sofistike bir görünüm elde edilir. Bunu biraz daha kadınsı hale getirmek için ise tote bir çanta ile bir gold zincirin gücünden faydalanılabilir. 

Hem Salaş Hem Havalı Bir Görünüm

Dışarı çıkarken oldukça rahat giyinmek de mümkün. Çünkü şık görünmek illaki rahatsız kıyafetler giymek anlamına gelmiyor. Gayet de evdeki kadar rahat hissettiren kıyafetler ile havalı bir görünüm elde edilebilir.  Bir eşofman takımı doğru ürünlerle kombinlendiğinde oldukça şık görünebilir. Mesela eşofman ya da sweatler ile hafif kabarık ceketler ve havalı bir ayakkabı giymek konforu ve şıklığı aynı anda yakalamak anlamına gelebilir. 

Büyük Parçalarla Overisze Şıklık

Son zamanlarda özellikle Hailey Baldwin gibi influencerların da tercihiyle oversize ürünler çok rövanşta. Aslında bu sayede oversize ürünlerin ne kadar günlük hayatta kullanışlı olduğu da anlaşılmış oluyor. Çünkü kendileri başlı başına birer yıldız olan oversize rünler belli bir denge ile kombinlendiğinde gerçek bir şıklık vaat eder. Burada işin sırrı yıldız bir tane yamak. Eğer oversize bir kaban kullanıyorsak altına basit bir tayt, üstüne bir sweatshirt ve küçük bir çanta iyi olacaktır. Böylece ürünler arsında ahenk yakalanmış olur. Unutmamak gerekir ki abartılı giyinmek şıklık anlamına gelmez.

 

Giriş Yap
00 : 00

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. “Üye ol” veya “Sosyal Hesap” butonlarından birine basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.